گروه هنری ساج

Iran / Tehran
×
درخواست اطلاعات
گروه هنری

گروه هنری ساج

Tehran / Iran
این سرویس فقط برای کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده اند فعال می باشد.داده ها به برند هایی که درخواست ارسال می کنید منتقل می شوند.
ارسال پیام

گروه هنری ساج

مجموعه هنری ساج با بهره گیری از تجربیات مدیران و هنرمندان این مجموعه در طی سالیان فعالیت در حوزه های تحقیق و توسعه و آموزش در حوزه هنر و با تکیه بر دانش روز و همت اعضای مجموعه اقدام به نوآوری و ارائه راهکارهای مناسب در زمینه هنر و ملزومات هنری نموده است.در این راستا همکاری با تولید کنندگان داخل و تعامل با هنرمندان و تولیدکنندگان داخلی و خارجی همواره باعث شده محصولات تولیدی در شان هنر ایران زمین ارائه شود. تولید مرکب ساج و واردات قلم های خوشنویسی سوئدی از اقدامات شاخص این مجموعه بوده است که موجبات رضایت خاطر جامعه هنر و علی الخصوص خوشنویسان و نقاشان را فراهم نموده است.

ویدیو معرفی برند

اشتراک گذاری

رویه ارسال و بازگشت کالا

تمامی کالاهای تولیدی مجموعه ساج در تمامی مراحل کار مورد آزمایشات فنی کادر تولیدی این مجموعه قرار میگیرد و محصولات جدید همواره پس از تایید هنرمندان نامی مربوطه وارد بازار میشود. با توجه به گستردگی شعب و نمایندگیهای فروش در اکثر شهرهای ایران توصیه میشود جهت برخورداری از محصولات در سریع ترین زمان ممکن از نمایندگیهای ما خریداری نمایید (آدرس و شماره تماس تمامی نمایندگیها در قسمت نمایندگیها آورده شده است) و در صورت عدم دسترسی اقدام به خرید از سایت معمارانه نمایید. نحوه ارسال تمامی محصولات در قسمت توضیحات هر محصول آورده شده است.

مجموعه ها

همه مجموعه ها

محصولات

همه محصولات

ویدیو ها

همه فیلم ها