وبلاگ > 30طرح جذاب رنگی و فریبنده برای آشپزخانه

30طرح جذاب رنگی و فریبنده برای آشپزخانه

30طرح جذاب رنگی فریبنده برای آشپزخانه

12 لایک

1101 بازدید

30 راه استفاده از رنگ طرح‌های آشپزخانه فریبنده

 schemes

به دنبال یک طرح رنگ آشپزخانه هستید که هم جذاب باشد و هم سلیقه شخصی شما را منعکس کند؟

هر صاحب خانه می خواهد شخصیت خود را با رنگ بندی کامل بیان کند در حالی که مطمئن می شود رنگ هایی را انتخاب می کند که به سرعت از سبک خارج نشوند. شما آخرین روندها را دیده اید ، اما چه سبک هایی ادامه خواهد یافت؟

رنگ های آشپزخانه می توانند جسورانه ، کم درک ، روشن یا ترکیبی از هریک باشند. رنگ هایی که در طبیعت می یابید تمایل دارند که آزمون زمان را تحمل کنند ، اما این بدان معنی نیست که آنها نمی توانند چشم نواز باشند. راهنمای طرح رنگ آشپزخانه ما بیش از 30 پالت رنگ جذاب و بی موقع را برای هر نوع طراحی آشپزخانه فراهم می کند.

راهنمای ما را در زیر بررسی کنید و ببینید که کدام رنگ بندی متناسب با نیازهای آشپزخانه شما است. از شگفت انگیز و پیشرفته گرفته تا گرم و خنثی ، شما ناگزیر به الهام بخشیدن به رنگ برای فضای آشپزی خود هستید. پس از پیدا کردن یک طرح رنگ آشپزخانه که متناسب با سلیقه بی نظیر شماست ، حتما آن را با کابینت های آشپزخانه مطابق با طراحی فضای شما جفت کنید.

در طرح های رنگ آشپزخانه ما در زیر جستجو کنید. کدام ترکیب رنگی به بهترین وجهی متناسب با سبک شماست؟

زرد و خاکستری

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(1).jpg

جفت شدن زرد و خاکستری جذابیت طراوت و زیبایی به آشپزخانه شما می بخشد. خاکستری ظرافت لطیفی ارائه می دهد در حالی که رنگ زرد می تواند باعث افزایش حس مثبتی شود. شن و ماسه سحارا به رنگ زرد و ماسالا خاکستری در این آشپزخانه تعادل کاملی از عدم درک و جسورانه ایجاد می کند. هنگام تصمیم گیری در مورد چگونگی اجرای این رنگ ها ، در نظر بگیرید که رنگ زرد را روی دیوارهای خود استفاده کنید و از رنگ خاکستری در پشت تخته ، میز و وسایل خانگی خود استفاده کنید.

آبی و قهوه ای

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(2).jpg

آبی و قهوه ای یک طرح رنگی کلاسیک است. به زمین و آسمان فکر کنید. همچنین ترکیبی فوق العاده متنوع است. با تنظیم رنگ و بوی هر رنگ می توانید آشپزخانه خود را روشن و پر انرژی و آرام و آرام بخش کنید. بیسمارک آبی و قهوه ای چرمی موجود در این آشپزخانه زیبایی زیبایی بکر و طبیعی ایجاد می کند. این رنگ بندی معمولاً با مواد در معرض مانند چوب ، بتن و فلزات خوب جفت می شود.

سیاه و سفید

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(3).jpg

کلاسیک تر از سیاه و سفید نمی شود. اگر نمی خواهید نگران از بین رفتن همیشه سبک باشید ، این بهترین انتخاب برای شماست. سیاه به معنی عدم وجود همه رنگ ها و پیشرفته و قدرتمند است. در مقابل ، رنگ سفید نشانگر وجود همه رنگ ها است و باعث شفافیت ، پاکیزگی و تفکر خلاق می شود. این ترکیب باعث می شود فضایی پیشرفته و خلاقانه همانطور که در این آشپزخانه مشهود است ، ایجاد کند.

قرمز، سیاه و سفید

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(4).jpg

معرفی قرمز به یک جفت سیاه و سفید زیبایی شناسی کاملاً جدیدی را ارائه می دهد. قرمز در جایی میان غنای سیاه و وضوح رنگ سفید قرار دارد و آن را به رنگی کامل برای ترکیب با تقابل های قطبی سیاه و سفید تبدیل می کند. این آشپزخانه با رنگ قرمز و مایل به قرمز ، یک پالت رنگی زنده و پر انرژی را ایجاد می کند که مطمئناً برخی غذاهای خانگی عالی را القا می کند.

بنفش و بژ

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(5).jpg

بنفش همچنین بسته به روحیه ای که می خواهید ایجاد کنید ، به هنگام جفت شدن با بژ ، رنگی غنی یا کم رنگ نیز ایجاد می کند. بنفش در میان دیگر رنگ ها با جاه طلبی ، صلح و ظرافت همراه است. در این آشپزخانه ، بنفش کیمبرلی در محیط آشپزخانه همراه با بنفش ماتیات سبک تر روی میله های بارها ایجاد می شود و به ایجاد فضای آشپزخانه کمک می کند که زیبایی و برازنده ای را ایجاد کند.

همه سفید

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(6).jpg

تمام آشپزخانه های سفید حس باز بودن و تمیز بودن را نشان می دهند. آنها باطراوت و شفاف هستند ، که مناسب فضاهای آشپزخانه است. اگر آشپزخانه کوچکتری دارید و به دنبال ایجاد ظاهری بازتری هستید ، این رنگ بندی برای شما مناسب است. برای اضافه کردن کمی پیچیدگی ، از این همه آشپزخانه سفید توجه کنید و با لوازم هایی مانند دستگیره اجاق گاز قرمز ، دستگیره های کابینت طلایی و نورپردازی آویز مدرن خلاقیت ایجاد کنید..

آبی و نارنجی

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(7).jpg
آبی و نارنجی یک طرح رنگی است که در همه جا مشاهده می کنید. به آتش و یخ ، روز و شب ، یا خورشید و آسمان فکر کنید. آبی و نارنجی یک جفت رنگ مکمل با اهمیت است. چشم نواز است ، با رنگ های دیگر خوب کار می کند و با تعدادی سایه مختلف از هر رنگ قابل اجرا است. پرتقال آبی و هویج ونیز در این آشپزخانه یک طرح رنگی پر جنب و جوش و پرانرژی را ایجاد می کند.

خاکستری و سفید

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(8).jpg

اگر فضای آشپزخانه کوچکی دارید اما می خواهید کمی عمق بیشتری را در مقایسه با تمام طرح آشپزخانه سفید اضافه کنید ، خاکستری و سفید یک جفت عالی است. خاکستری بسیاری از عناصر دیگر موجود در آشپزخانه شما را مانند رنگ لوازم آشپزخانه شما و هر نوع مواد طبیعی که ممکن است از قبیل میزهای سنگی و چوب در معرض آن قرار دهید ، ایجاد می کند. ما عاشق خاک رس تیره با رنگ خاکستری سبک تر در این آشپزخانه هستیم.

قرمز و زرد

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(9).jpg

قرمز و زرد هر دو رنگ اصلی هستند که هنگام اتصال ، واقعاً پر رنگ می شوند. این ترکیب رنگ دیگری است که در سراسر طبیعت یافت می شود: به آتش ، غروب خورشید ، طلوع آفتاب و برگ های پاییز فکر کنید. قرمز و زرد باعث می شود یک پالت بسیار پرانرژی انجام شود ، همانطور که چوب های طلایی و آلبالویی این کابینت ها سبب زنده شدن فضا در این محیط شده است.

قهوه ای و سبز

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(10).jpg

قهوه ای و سبز همیشه با هم خوب کار خواهند کرد ، مهم نیست که کدام سایه را انتخاب کنید. اگر مقدار زیادی از نور طبیعی در آشپزخانه خود قرار می گیرد ، در این آشپزخانه از سایه های غنی مانند سبز زیتونی و قهوه ای چوبی استفاده کنید. این رنگهای غنی تر نیز وقتی از آشپزخانه بزرگتر و بازتر استفاده می کنید خوب کار می کنند اما اگر یک آشپزخانه در قسمت جمع و جور تر داشته باشید می توانید به سایه های ظریف تری نگاه کنید.

صورتی و سفید

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(11).jpg

صورتی رنگ دلسوزی ، محبت و عشق است. ترکیبی از صورتی و سفید فضایی سبک و سرگرم کننده را ایجاد می کند که باعث شادی و آرامش می شود. اگر می خواهید این طرح رنگ را امتحان کنید اما از استفاده بیش از حد صورتی مطمئن نیستید ، از این آشپزخانه به عنوان نمونه استفاده کنید و آن را در دوزهای ظروف صورتی ، فنجان ، حوله و سایر تزئینات کوچک اضافه کنید. ما عاشق ترکیبی از لامپ های سبک با چوب مسی در این آشپزخانه هستیم.

سیاه و طلایی

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(12).jpg

مخلوط کردن یک رنگ با یک سایه در صورت انجام درست می تواند سخت اما فوق العاده با ارزش باشد. سیاه و طلایی نمونه ای کامل از این امر است. این رنگ بندی باعث می شود آشپزخانه شما فوراً ظریف و مجلل به نظر برسد. این آشپزخانه با استفاده از طلایی به عنوان یک پالت مکمل سیاه کوسه ای این طرح رنگی را کاملاً اجرا می کند.

قهوه ای و سفید

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(13).jpg

یک چوب قهوه ای روشن و سفید باعث ایجاد یک آشپزخانه عالی خاکی و روشن می شود. آن را با جنبه های طراحی براق جفت کنید و ترکیبی زیبا از زیبایی شناسی مدرن و طبیعی برای ایجاد یک آشپزخانه مدرن و آرام داشته باشید. رولپلاک سفالی چینی که با کابینت های قهوه ای فاو جفت شده است بی نظیر در این آشپزخانه ترکیب می شود. ما همچنین دوست داریم لوازم رنگارنگ را نیز جهت کمی سرزندگی به محیط اضافه کنیم.

سبز، نقره ای و بژ

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

اگر وسایل استیل ضدزنگ دارید ، جفت کردن آنهایی که سایه ای از سبز دارند ، مانند سبز کانگورو در بالا ، می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. لوازم روشنایی سبز و استنلس استیل ترکیبی زیبا و پیشرفته است که آشپزخانه شما را روشن و فعال نگه می دارد. این طرح رنگ با طرح های مدرن و سنتی به طور یکسان پیش می رود.

آبی ، طلایی و سفید

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

این ترکیب با رنگ آمیزی کابینت های زیرین خود به رنگ آبی و بالای کابینت های سفید شما به خوبی کار می کند. سپس دستگیره های طلایی مانند این دسته از دستگیره ها و شیرهای طلایی را اضافه کنید. آبی برمودا واقعاً این طرح رنگی را پیچیده اما سرگرم کننده می کند و مطمئناً مورد توجه است.

سبز و سفید

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

اگر به دنبال ظاهری طبیعی و روشن هستید ، سبز و سفید یک طرح رنگی عالی است. سبز باعث سلامتی و سرزندگی می شود در حالی که رنگ سفید جلوه ای روشن و تمیز به آشپزخانه شما می بخشد. اگر آشپزخانه کوچکی دارید و ظاهری آرام ، طبیعی و روشن را می خواهید ، سعی کنید سبز تیره ای را به عنوان لهجه ای به جزیره خود اضافه کنید ، مانند این آشپزخانه با سایه سبز غنی.

خاکستری

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

خاکستری یک رنگ پایه است و اگر واقعاً با شما صحبت می کند ، شما تنها نیستید. خاکستری همچنین یک رنگ خنک ، خنثی و متعادل است ، بنابراین هنگام وارد کردن آن در آشپزخانه ، باعث ایجاد خلاقیت می شوید. از آنجایی که رنگ خاکستری رنگی سازش است ، اگر آشپزخانه شما بین مناطق پر رنگ تر خانه شما قرار دارد ، این ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد زیرا این مناطق را به طور یکپارچه به هم پیوند می دهد.

آبی و سبز

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

رنگ آبی و سبز یکی دیگر از طرح های رنگی بسیار خاکی است. این ترکیب باعث ایجاد آرامش و خلاقیت با ظرافت کم نظیر می شود که با هر طراحی آشپزخانه به خوبی پیش می رود. ما دوست داریم که با ترکیب سایه روشن لیموترش و آبی تیره رنگ آبی ، ظاهری دنج و دیدنی را در این آشپزخانه ایجاد کنیم.

آبی و قرمز

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

این رنگ آبی مخروطی سبک با گونه های طلایی و آبی رنگ تیره تر شکاف دار،  مسابقه ای عالی برای کف پوش های کاشی سفالی و زنگ مس لذت بخش است. این آشپزخانه در لندن ، تن های خاکی و معاصر را در هم می آمیزد تا یک سبک الکتری جذاب را ایجاد کند. دستگیره های طلایی و نورپردازی فقط مقدار مناسبی از جزئیات را به خود جلب می کنند تا چشم شما را خسته نکنند.

آبی و زرد

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

هر دو رنگ آبی و زرد می توانند قوی و یا مطیع باشند ، بنابراین این ترکیب از نظر خلقی گزینه های بسیاری دارد. به دنبال رنگ آبی کمرنگ مانند در این آشپزخانه و زرد روشن باشید تا ظاهری سبک و پرانرژی داشته باشید ، یا رنگ آبی و زرد غنی تری را برای ظاهری هر چه بیشتر به زمین و زندگی در این کشور امتحان کنید. تخته های چوبی و سینک و کانتر یکپارچه دو موضوع برجسته طراحی از این آشپزخانه هستند.

سفید و نارنجی

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

بدون شک نارنجی رنگ جسورانه ای است که باعث نشاط و گرمی می شود. جفت کردن آن با رنگ سفید آشپزخانه ای را ایجاد می کند که هم گرم و هم با طراوت به نظر می رسد و ظاهری بی نظیر را به وجود می آورد. پرتقال تانگو در این آشپزخانه از مثبت بودن چشم پوشی می کند ، بنابراین اگر وقت زیادی را در آشپزخانه می گذرانید و ظاهری جسورانه و خاص می خواهید ، این یک رنگ بندی مناسب برای شماست.

بنفش و سفید

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

بنفش و سفید یک جفت زیبا و مجلل است که همچنین می تواند مرموز و جادویی باشد. اگر از آن نوع هستید که دوست دارید کمی مرموز باشید ، ارغوانی بادمجانی عمیق را از این آشپزخانه امتحان کنید. اگر به دنبال ظاهری سبک تر هستید ، سایه ای از اسطوخودوس نرم را روی دیوارهای آشپزخانه خود امتحان کنید و کابینت آشپزخانه خود را به رنگ سفید بکشید.

صورتی، آبی و سبز

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

صورتی ، آبی و سبز ترکیب جسورانه دیگری است. ما عاشق کاشی سبز غنی از استرومبولی و آبی در مقابل دیوار صورتی مایل به قرمز هستیم. این رنگ ها ترکیبی دلپذیر را ایجاد می کنند که بسیار هیجان انگیز است. این آشپزخانه همچنین برخی از عناصر طراحی عالی دیگر مانند لوسترهای زینتی و شومینه بخاری چوبی روستایی را دارد.

سبز، بژ، قهوه ای

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

اگر عاشق ظاهر سنتی کشور هستید ، این طرح رنگی درست در کوچه شما قرار خواهد گرفت. با وجود چوب های آووکادو سبز ، کالیکو بژ و رنگ های چوبی غنی ، از این آشپزخانه بسیار خوش ذوق و جذاب تر نمی شود. ما عاشق رنگ پریشان در جزیره آشپزخانه برای یک اثر روستایی اضافه شده هستیم.

زرد ، آبی و صورتی

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

از نور چیزی سرگرم کننده تر در آشپزخانه نیست. جفت های آبی روشن یخی به زیبایی با رنگ صورتی کیهان و عسل زرد رنگ ترکیب شده و زیبایی خاصی برای محیط فراهم می کنند. ما عاشق رنگ های مختلف روی کابینت همسایه و نوار زاویه دار ضخیم در پایین دیوار هستیم.

نارنجی و سیاه

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

نارنجی و سیاه یکی دیگر از جفت شدن جسورانه و غنی است. این پرتقال انبه همراه با سیاه مشکی روی میز و کفپوش های ناهار خوری یک آشپزخانه جالب و در عین حال گرم ایجاد می کند. نارنجی نشان دهنده اشتیاق و فعالیت است ، از این رو دلیل استفاده آن در بسیاری از تیم های ورزشی است. آن را با رنگ مشکی جفت کنید و تعادل خوبی از فعالیت و پختگی در ایجاد آشپزخانه داشته باشید که مطمئناً احساسات مثبت قوی را برانگیخته است.

سفید ، برنز و سیاه

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

این آشپزخانه به سبک خانه ، دارای یک محیط زیبا و سفید است که تضاد جسورانه ای با کف های چوبی تیره و بارهای برج ایجاد می کند. ما همچنین آویزهای مشکی مات را در بالای محیط دوست داریم. به طور کلی ، گونه های تاریک که با طرح همه رنگ سفید جفت شده اند ، یک تخته سنگی روستایی ایجاد می کنند که در هر طراحی خانه مدرن مزرعه بسیار عالی است.

خاکستری، قهوه ای و سفید

https://memaraneh.com/upload/image/body/kitchen-color-schemes_1_yellow-and-gray%20memaraneh%20(28).jpg

کفپوش های چرمی که با کابینت های خاکستری اسلو جفت شده اند به دلیل روشنایی طبیعی فراوان در این آشپزخانه بسیار عالی کار می کنند. کابینت های خاکستری اسلو تضاد کاملی بین کف های چوبی سبک ، پشت تخته سفید و سقف سفید ایجاد می کند. ما همچنین عاشق انتخاب وسایل استیل ضدزنگ هستیم که به بازتاب نور و تعادل در برابر تیره های آشپزخانه کمک می کند.

قرمز ، سبز و زرد

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

این آشپزخانه به سبک سنتی فقط مقدار مناسب رنگارنگ و سرگرم کننده است. نوار سیاه و سفید گوندولا تضاد خوبی برای ایجاد محیط سبز ایجاد می کند. ما همچنین عاشق کابینت های ثروتمند قرمز پادشاه و کف آجری هستیم. ترکیب رنگهای پر جنب و جوش و مواد سنتی زیبایی شناسی جذاب و التقاطی را ایجاد می کند.

مشکی

انتخاب رنگ در طراحی آشپزخانه

اگر می خواهید مدرن ، جسورانه و پیشرفته تر از یک طرح رنگی آشپزخانه سیاه تمام چیزی باشد که شما نیاز دارید. هود ، اجاق گاز ، میله های بار و میکروویو از استیل ضد زنگ به طرز چشمگیری با رنگ مشکی غنی از کابینت و محیط در این آشپزخانه امروزی و تصفیه شده به طرز چشمگیری مطابقت دارد.

 

دیدگاه کلی

هنگام انتخاب طرح رنگ آشپزخانه خود ، فکر کنید که رنگها چه تأثیراتی بر فضا دارند. اگر آشپزخانه کوچکتری دارید ، کابینت های خود را با رنگی خنثی رنگ کنید که منعکس کننده نور مانند سفید ، بژ یا خاکستری باشد تا ظاهری بازتری داشته باشد. در مورد جسورانه بودن مطمئن نیستید؟ رنگ های پر جنب و جوش را به روش هایی که به راحتی قابل تعویض هستند مانند میله رنگارنگ ، وسایل آشپزخانه کوچک و پرده ها را روی پنجره های آشپزخانه خود معرفی کنید.

منبع : سروده رفیعی