وبلاگ > انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

16 طرح برتر کاغذ دیواری برای سال 2019

4 لایک

529 بازدید

استفاده از کاغذ دیواری راهی آسان برای تبدیل اتاق کودک شما به فضایی است که دوست دارید اوقات خود را در آن بگذرانید. یکی از ساده ترین راهها برای ایجاد تنوع در پوشش دیوارها با استفاده از تنوع رنگ به هر اتاق کودک، کاغذ دیواری است. رنگ های جسورانه و شخصیت های سرگرم کننده راه بسیار خوبی برای الهام بخشیدن به ذهن کودک است ، در حالی که بچه های بزرگتر به فرصتی برای ابراز خلاقیت خود با طراحی برجسته و دلخواه خود نیاز دارند.

از طرح های جسورانه نترسید  می توانید فقط یک یا دو دیوار را کاغذ دیواری بزنید ، یا شاید یکی از قسمتهای پشت میز کار را با کاغذ دیواری بپوشانید.

هر گزینه ای را انتخاب کنید ، اجازه دهید تصورات آنها با یکی از این طرح های کاغذ دیواری کودکان وحشیانه تمام شود. در صفحه اصلی مرکز ما ، عشق و علاقه بیشتری به کاغذ دیواری پیدا کنید و نحوه طراحی اتاق خواب کودک را نیز بیابید. و پس از انتخاب همه مهم خود ، راهنمای گام به گام ما برای آویز کردن کاغذ دیواری را بررسی کنید.

 

1. با رنگ جادوگر و پاتورنگ سرگرم شوید
اتاق های بچه ها را با یک طراحی تصویر زمینه هندسی شسته و رفته و رنگ پس زمینه جسورانه ، اتاق های درجه یک و درجه یک نگه دارید. با یک فرش و کوسن های رنگارنگ ترکیب کنید.

این کاغذ دیواری رگی Reggie توسط Harlequin با یک پس زمینه آبی ، سبز یا خنثی موجود است و ردیف های مینی روبات ها را ایجاد می کند تا جلوه ای از دیوار راه راه ایجاد کند. شما می توانید ظاهر را با طیف وسیعی از لوازم جانبی نیز تکمیل کنید. در هر دور 38 پوند.

2. یک عشق از طبیعت را با یک نسخه جدی بنویسید

از آنجا که ، یک چاپ گیاه شناسی به رشد علاقه بچه ها به حیوانات و گیاهان کمک خواهد کرد. به دیوارها به عنوان فرصتی برای لذت و سرگرمی فکر کنید و همچنین به آنها آموزش دهید.

انتخاب ما تصویر زمینه جنگل دوستان توسط کارلی کلوم است (در زیر نشان داده شده است) ، موجود در توری آهک.

 

3. یک متن کوچک را برای اثر چند بعدی اضافه کنید
تصاویر پس زمینه بافت برای تقویت بصری یک اتاق کوچک سرگرم کننده و مفید است. بچه ها ظاهر لمسی خود را دوست دارند. یک گزینه رنگارنگ برای اتاق های بچه های کوچکتر و چیزی تک رنگ برای کودکان بزرگتر انتخاب کنید.

ما تصاویر پس زمینه باران را که در اثر کارلی کلوم وجود دارد ، دوست داریم که در لیمو توری موجود است ، دوست داریم.

 

4. انتخاب یک پاکستان برای یک خانه راحت
پاستیل یک انتخاب پایدار محبوب برای اتاق خواب کودکان است - و با دلیل خوبی. یک کاغذ دیواری پاستلی آسان و سرگرم کننده ، بیشتر اتاقها را تکمیل می کند ، در حالی که بیشترین نور طبیعی را وارد اتاق می کند.

 

ما عاشق طراحی رویاهای ابر مارشاللو از Graham & Brown ، 20 پوند در هر رول هستیم.

 

5- یک تصویر زمینه برای مطابقت با علاقه های کودک خود انتخاب کنید
وقتی بچه ها به چیزی علاقه دارند ، خواه حیوان باشد ، اتومبیل باشد ، یا پرستار بازی می کند ، آنها نمی توانند به اندازه کافی از علاقه جدیدشان بهره مند شوند. آنها را تشویق کنید تا با کاغذ دیواری مطابق ، فعالیت مورد علاقه خود را کشف کنند.

تصویر زمینه آبی Zoom Away توسط Arthouse را دوست داریم. ایده آل برای یک مکانیک جوان یا علاقه مندان به ماشین.

 

6. تقویت بازی با تصویر زمینه فعالیت
بازی در فضای باز را با این تصویر زمینه شیک Teepees از Hibou Home وارد کنید. این همچنین یک طراحی دیوار خمیری است ، که باعث می شود خیلی راحت آویزان شود. 59.95 پوند در هر دور.

 

7. یک تصویر چاپی را برای دیوار بیانیه انتخاب کنید
لذت جالب دکوراسیون اتاق بچه ها این است که الگوی ها و رنگ ها نیازی به مطابقت ندارند. عشق و علاقه فرزندتان را به رنگ روشن با چاپ هندسی جسورانه افراط کنید. با استفاده از کاغذ دیواری فقط با یک دیوار جمله ، با الگوهای مختلف آزمایش کنید.

تصویر زمینه هندسی مشابه را در تصویر زمینه Murals پیدا کنید.

 

8. به دنبال یک چاپ ناخواسته بروید
اگر ظاهر ظریف را با رنگ های خنثی ترجیح می دهید ، در یک چاپ تک رنگ به دنبال کاغذ دیواری باشید. این هنوز هم می تواند بازیگوش و سرگرم کننده باشد ، اما بر دکوراسیون اتاق بچه های کم تحرک غلبه نخواهد کرد.

ما عاشق تصویر زمینه پرتره های بسیار شیرین توسط Hibou Home هستیم.

 

9- یک اتاق شخصی متفاوت را در اتاق های کودکان قدیمی تر انتخاب کنید
کودکان بزرگتر یک درمان دیواره بزرگتر را می خواهند. این بدان معنا نیست که فقط دیوارهای سفیدی ساده انجام می شود: یک کاغذ دیواری با طرح گرافیکی مانند نقاط پولکا نامتقارن انتخاب کنید ، و باید بیشتر سالهای نوجوانی شما را ببیند.

برای طراحی مشابه تصویر زمینه dot polka ، تصاویر پس زمینه سیاه و سفید نقطه ای از Graham & Brown را امتحان کنید.

 

10. یک نسخه انتزاعی را برای یک کتاب پیشرفته انتخاب کنید
چاپهای انتزاعی همچنین در اتاقهای کودکان بزرگتر بسیار خوب کار می کنند - و همچنین به کودکانی که نقشه و نقاشی را دوست دارند جذاب خواهد بود. کاغذ دیواری با رنگ پس زمینه خنثی را برای ظاهری پیشرفته انتخاب کنید که با بیشتر مجموعه های مبلمان کار کند.

کاغذ دیواری Terrazzo از Nubie برای ایجاد ظاهری مدرن و رو به روز مناسب است.

 

11. کاغذ دیواری را انتخاب کنید که می گوید یک داستان
هیچ چیز بچه های کوچک را مثل یک داستان خوب اشغال نمی کند. با کاغذ دیواری داستان ، گرفتن آنها به این خیال که داخل یک افسانه هستند آسان و بی دردسر خواهد بود.

ما عاشق نقاشی دیواری بسیار زیبا و رنگی "میمون ها" توسط استودیوی Clare Wilson ، موجود در Wallsauce.com هستیم.

 

12. از PINK نترسید
صورتی رنگ مورد علاقه بسیاری از کودکان است - و به درستی ، این سایه ای گرم و استقبال است. یک انتخاب به خصوص محبوب برای تزئین اتاق خواب دخترانه ، بسیاری از پسران نیز صورتی را دوست دارند. اگر نمی توانید اتاق خواب بیش از حد صورتی رنگ کنید ، اما کودک شما رنگ را دوست دارد ، یک کاغذ دیواری با لهجه های صورتی انتخاب کنید ، سپس با یک قفسه سینه صورتی بپیچید.

انتخاب ما از کاغذ دیواری صورتی ، کاغذ دیواری Felicity Flamingo بسیار شگفت آور است که از Scion ساخته شده است ، که در Wallpaper Direct موجود است.

 

13. طراحی تصویر زمینه را انتخاب کنید که با آنها رشد خواهد کرد
در حالی که بچه های شما در حال بزرگ شدن هستند ، بسیاری از طرح های کاغذ دیواری کودکان نیاز به تعویض چندین بار دارند. اگر چشم انداز تجدید تصویر زمینه اتاق کودک هر چند سال یک بار جذاب نیست ، طرحی را انتخاب کنید که منحصراً برای اتاق بچه ها نباشد و باید در تمام مراحل سنی مناسب باشد.

تصاویر پس زمینه Snowdrift زمستانی Classic Classic توسط Sian Zeng یک نگهبان است - حتی پس از بزرگ شدن آنها.

 

14. با یک نقشه نقشه به آنها بیاموزید در سراسر جهان
چه راهی بهتر برای کمک به شما بچه ها نقشه جهان را از یادگیری آن روی دیوار می آموزید؟ پس زمینه آبی روشن یک جایزه است ، زیرا با اکثر طرح های اتاق خواب کار خواهد کرد.

انواع طرح های تصویر زمینه نقشه کودک از Wallsauce.com در دسترس است.

 

15. تزئین چیزهای دیگر با استیکرهای دیوار
یک روز جالب برای تزیین اتاق خواب به همراه بچه های خود (و شاید حتی در طول راه آنها را به DIY برسانید!) با برچسب دیوار.

مجموعه های استیکر پارچه کرواتی از Sian Zeng به راحتی قابل جابجایی و حذف هستند و همچنین سازگار با محیط زیست هستند

 

16. به یک طراحی منحصر به فرد بروید - اگر مطابق شخصیت شخصی شما باشد
اگر فرزند شما یک روح لطیف و حساس است و مورد علاقه آنها این است که بی سر و صدا با اسم حیوان دست اموز / بچه گربه / توله سگ خود بازی کنید ، چرا شخصیت شیرین آنها را در انتخاب تصویر زمینه منعکس نمی کنید؟

تصویر زمینه Little Bunny به رنگ صورتی توسط Bear & Beau ظریف و آه ، بسیار زیبا است.

 

 

منبع : مهران قرطاسی